İş Hukuku

İş Hukuku, işçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıkları, çekişmeleri kapsayan hukuk dalıdır. İşçilerin olduğu kadar işverenlerin de hakkını savunan düzenlemelerden oluşan İş Hukuku, uyuşmazlıkların çözümünde uzlaşma ya da dava açma ile sonuç vermektedir. Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık büromuz, iş davalarındaki tecrübesiyle işçilerin haklarını savunmakta, çalışma koşullarından tazminata, maaş alacaklarına kadar her alanda dava sürecini yönetmektedir. Bakırköy iş davası avukatı taleplerinde dava dosyalarını açmadan önce müvekkillerimizin taleplerini, mağduriyetlerini kapsamlı şekilde ele almakta ve gerekli araştırmaları yapmaktayız. İş davalarında müvekkilin hakkını alabilmesi için avukatlık hizmeti çok önemlidir. İş davası avukatlığı yaparken her detayı önemseyerek hareket etmek gerekmektedir. Hukuk büromuz dava tecrübesi ve İş Hukuku mevzuatına hâkimiyeti ile bu konuda gelişmiş bir temsilcilik hizmeti vermektedir. Bakırköy iş hukuku avukatı gereksinimlerinde büromuzdan destek alabilir, davanızı emin ellere teslim edebilirsiniz.

Adres: Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sok. No:21(Karagöz, D:Apt.) D:9, 34145 Bakırköy/İstanbul

Telefon: 0212 571 59 61

Mail: bilgi@yilmazdemirtas.av.tr

İş Davası Avukatlarının Baktığı Davalar

İşle ilgili yaşanan birçok problemin yargıda çözümü bulunmaktadır. Birçok işçi haklarını bilmemekte ya da dava sürecinden bir şey çıkmayacak endişesi yaşamaktadır. Oysaki İş Hukuku’na hâkim, işçi haklarını bilen bir avukatla çözüm odaklı bir dava sonucu alınabilmektedir. Bakırköy iş davası avukatı ihtiyaçlarında gelişmiş bir hukuk hizmeti veren büromuzun baktığı davalar şöyledir;

  • İşçilik Alacakları ve Tazminat Davaları
  • İşe İade Davaları
  • Kıdem ve İhbar Tazminatı Davaları
  • İş Kazası ve Meslek Hastalığı Davaları
  • Mobbing (Psikolojik Taciz)

Yukarıdaki dava türleri haricinde kişinin yaşadığı farklı problemler, uyuşmazlıklar ve haksızlıklar da yargıya taşınabilmektedir. Bakırköy iş davası avukatı olarak her türlü haksızlık karşısında sizlere yasal temsilcilik hizmeti verdiğimizi bilmelisiniz.

Yılmaz Hukuk Danışmanlık Bürosu İş Davası Avukatlığı

Yılmaz Hukuk Danışmanlık büromuz Bakırköy’de faaliyet gösterdiğinden beri sayısız kez iş davası avukatlığı yapmıştır. İş yerinizde yaşadığınız tüm problemler için büromuzun hukuki desteğini alabilirsiniz. Bakırköy iş davası avukatlık hizmetlerimizde dava dosyanızı titizlikle hazırlayarak sürecin lehinize sonuçlanması için yoğun çaba göstermekteyiz. İş davasıyla ilgili her türlü konuda büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy İş ve İşçi Hukuku Davası Avukatı

Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık büromuzdan iş ve işçi hukuku davaları ilgili her türlü hukuk desteği alabilir, danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz. En iyi kararlar verebilmek ve en başarılı sonuçları almak adına uzman kadromuz ile en iyi hizmetleri vermek için çalışıyoruz.

Bakırköy İş Davası Avukatları Kimlerdir ?

Bakırköy iş davası avukatları, İstanbul barosuna bağlı olarak çalışan ve özellikle yöneldiği alanlar iş davaları olan avukatlardır.

Bakırköy En İyi İş Hukuku Avukatı Nasıl Bulunur ??

Bakırköy En iyi iş hukuku avukatı, mesleğinin ahlaki ve teknik tüm gerekliliklerini bilip uygulayan ve müvekkilinin hakkını son damlasına kadar gözeten avukattır.

Yılmaz Hukuk Danışmanlık

Yetenekli profesyonel ekibimizle etik, güvenilir ve çözüm odaklı hukuki danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Aile Hukuku

Ceza Hukuku

Tazminat Hukuku

Tüketici Hukuku

İş Hukuku

İdare ve Vergi Hukuku

Hızlı İletişim

Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sok. No:21(Karagöz Apt.) D:9, 34145 Bakırköy/İstanbul

bilgi@yimazdemirtas.av.tr

0212 571 59 61