Kartaltepe, Limon Çiçeği Sk. No:21 Daire:9, Bakırköy
info@yilmazdemirtas.av.tr
+90 212 571 59 61

Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Kendisini hukukun pek çok alanında en iyi kalitede hizmet sunmaya adamış avukatlardan oluşan dinamik ve uzmanlık sahibi bir bürodur. Hukukun kalıplaşmış kurallar bütünü olmadığına sürekli gelişen ve değişen toplumsal yaşantının bir parçası olduğuna inanan ve bu inançla günü yakalamayı hedefleyen yaklaşımı ile dinamik, azimli ve kararlı kadrosuyla gerçek ve tüzel kişilerden oluşan müvekkillerine beklentileri ve talepleri doğrultusunda hukuki hizmet vermektedir.

Sunulan hizmet geniş ve esaslı hukuk bilgisine dayanır. Her zaman yaratıcı ve girişkenliğin ön planda tutulduğu çözüm odaklı hareket edilen ve etkin yöntemler kullanılarak müvekkillerin memnuniyeti esas alınmaktadır. Hakkı ve adaleti üstün gören, hukuki ve etik ilkelere bağlı, meslek kurallarını ön planda tutan çalışma prensibimizle mümkün olan en iyi hukuk hizmetini sunmak görevimizdir. Görevimizi ifa ederken müvekkillerimizin ve hukuksal çözüm arayan bireylerin mahremiyetlerinin hassasiyetle korunması ilkemizdir.

Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk, İş Hukuku, İdare Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul ve Tapu Kadastro Hukuku ve daha birçok alanda hukuki ihtilafların çözümü ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

EKİBİMİZ

Alt Text

Avukat Yılmaz DEMİRTAŞ (Kurucu Avukat)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2013 mezunu olan Avukat Yılmaz DEMİRTAŞ, İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk Alanında Tezli Yüksek Lisans yapmaktadır. Aynı zamanda Arabulucu olan Yılmaz DEMİRTAŞ, birçok eğitim ve seminerlere katılım göstermiş, çeşitli alan ve branşlarda sertifikalar almıştır.  Av. Yılmaz DEMİRTAŞ 2013 yılında Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık bürosunu kurmuş, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Borçlar ve Ticaret Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Alt Text

Avukat Mesut KEBABCI

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2013 mezunu olan Avukat Mesut KEBABCI, 2015 yılında avukatlık stajını tamamlamış. Çeşitli hukuk bürolarında farklı hukuk dallarında çalışmıştır. Avukat Mesut KEBABCI özel hukuk dallarında kendini geliştirmiş, şirketler hukuku, iş ve sağlık hukuku alanında eğitimler görmüş ve bu konuda sertifikalara sahiptir. Özellikle iş hukuku, şirketlere danışmanlık, ticaret hukuku, tıp hukuku, idare hukuku alanlarında uzman bir avukattır. Sağlık hukuku alanında yüksek lisans yapmaktadır.

Alt Text

Avukat İkram ASPAR

Erzurum Atatürk  Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2015 mezunu olan İKRAM ASPAR, 2016 yılında stajını tamamlamış. 2016 yılından beri faal olarak Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bünyesinde çalışmaktadır. Avukat İkram ASPAR, Ceza Muhakameleri Konusunda uzmanlaşmış bu alanda sertifikalara sahiptir. Bunun yanında ayrıca, İdare Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.