Hakkımızda

Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık

Kendisini hukukun pek çok alanında en iyi kalitede hizmet sunmaya adamış avukatlardan oluşan dinamik ve uzmanlık sahibi bir bürodur. Hukukun kalıplaşmış kurallar bütünü olmadığına sürekli gelişen ve değişen toplumsal yaşantının bir parçası olduğuna inanan ve bu inançla günü yakalamayı hedefleyen yaklaşımı ile dinamik, azimli ve kararlı kadrosuyla gerçek ve tüzel kişilerden oluşan müvekkillerine beklentileri ve talepleri doğrultusunda hukuki hizmet vermektedir.

Sunulan hizmet geniş ve esaslı hukuk bilgisine dayanır. Her zaman yaratıcı ve girişkenliğin ön planda tutulduğu çözüm odaklı hareket edilen ve etkin yöntemler kullanılarak müvekkillerin memnuniyeti esas alınmaktadır. Hakkı ve adaleti üstün gören, hukuki ve etik ilkelere bağlı, meslek kurallarını ön planda tutan çalışma prensibimizle mümkün olan en iyi hukuk hizmetini sunmak görevimizdir. Görevimizi ifa ederken müvekkillerimizin ve hukuksal çözüm arayan bireylerin mahremiyetlerinin hassasiyetle korunması ilkemizdir.

Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku, Medeni Hukuk, İş Hukuku, İdare Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul ve Tapu Kadastro Hukuku ve daha birçok alanda hukuki ihtilafların çözümü ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ekibimiz

Avukat Yılmaz DEMİRTAŞ (Kurucu Avukat)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2013 mezunu olan Avukat Yılmaz DEMİRTAŞ, İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk Alanında Tezli Yüksek Lisans yapmaktadır. Aynı zamanda Arabulucu olan Yılmaz DEMİRTAŞ, birçok eğitim ve seminerlere katılım göstermiş, çeşitli alan ve branşlarda sertifikalar almıştır.  Av. Yılmaz DEMİRTAŞ 2015 yılında Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık bürosunu kurmuş, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Borçlar ve Ticaret Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku alanlarında faaliyet göstermekte ve bir çok şirkete danışmanlık vermektedir. 

Avukat Onur YILDIZ

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olan Onur YILDIZ, İstanbul Üniversitesi Endüstriyel İlişkiler ve İnsan Kaynakları bölümünde Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Öğrencilik ve staj dönemleri de dahil olmak üzere kurumsal müvekkillere bilhassa İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanında danışmanlık hizmeti veren hukuk ofislerinde yönetici olarak görev yapan Onur Yıldız, İş Hukuku alanında uzmanlık eğitimine de sahiptir. Av. Onur Yıldız, Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bünyesinde başta İş Hukuku ve Ticaret Hukuku olmak üzere, Kira, Sözleşmeler ve Aile Hukuku alanında dava ve danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. 

Av. İkram ASPAR

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2015 mezunu olan İKRAM ASPAR, 2016 yılından beri faal olarak Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bünyesinde çalışmaktadır. Özellikle Ceza hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

bizimle çalışın

Haklarınızı korumak bizim önceliğimiz.

Yılmaz Hukuk Danışmanlık

Yetenekli profesyonel ekibimizle etik, güvenilir ve çözüm odaklı hukuki danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Aile Hukuku

Ceza Hukuku

Tazminat Hukuku

Tüketici Hukuku

İş Hukuku

İdare ve Vergi Hukuku

Hızlı İletişim

Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sok. No:21(Karagöz Apt.) D:9, 34145 Bakırköy/İstanbul

bilgi@yimazdemirtas.av.tr

0212 571 59 61