Miras Hukuku

Bakırköy Miras Hukuku; Bakırköy’de birçok avukatlık bürosu, miras davalarıyla ilgilenmektedir. Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık da Bakırköy’de bulunan bu bürolardan biridir ve miras hukuku konusunda uzmanlaşmıştır. Bakırköy’de miras davası avukatı arayanlar için ideal bir seçenek olan Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık, mirasla ilgili tüm davalara bakmakta ve ihtilafların çözümünde yardımcı olmaktadır. Miras, ölen ya da kayıp ilan edilen bir kişiden kalan malların varlığına denir. Miras hukuku ve Bakırköy miras avukatları, mirasın paylaşımı, borçların ve mirasın reddi gibi konularda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık bürosu, birçok miras davasını başarıyla çözüme kavuşturmuştur. Bakırköy’de miras davası avukatı arayanlar, Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık’ın tecrübeli avukatlarından hem danışmanlık hem de avukatlık hizmetleri alabilirler.

Adres: Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sok. No:21(Karagöz, D:Apt.) D:9, 34145 Bakırköy/İstanbul

Telefon: 0212 571 59 61

Mail: bilgi@yilmazdemirtas.av.tr

Bakırköy Miras Hukuku Avukatının Baktığı Davalar

Büromuzun hizmetleri arasında Bakırköy’de miras davalarıyla ilgili avukatlık hizmetleri de bulunmaktadır. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında, müvekkillerimize miras davalarıyla ilgili hukuki danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca, müvekkillerimiz için dava açma, savunma ve müzakere süreçlerinde de aktif bir şekilde yer alıyoruz. Hukuki hallerimiz, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmektedir.

 • İzale-i şuyu davaları (Ortaklığın sona erdirilmesi)
 • Mirasın gerçek ve hükmen reddi (Mirasın reddi)
 • Muris muvazaası davaları
 • Tenkis ve denkleştirme davaları
 • Miras sözleşmeleri ve vasiyetname hazırlanması
 • Miras istihkak davaları
 • Mal kaçırma durumunda açılan muris muvazaası tapu
 • iptal ve tescil davaları
 • Mirasçılıktan çıkarma iptali davaları
 • Veraset belgesi iptali davaları
 • Miras sözleşmeleri iptali davaları

Miras avukatı tutmak, miras hukuku sürecinde size gerekli hukuki desteği sağlayarak, yasal işlemleri yerine getirir ve açılması gereken davaları yönetir. Bakırköy miras avukatı arayışınızda, Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık olarak, miras hakkınızın korunması ve yasalara uygun paylaşımı için sizlere gereken desteği sunuyoruz. Miras hukuku, dilekçe aşamasından davanın nihayetlendirilmesine kadar uzanan kapsamlı bir süreçtir ve bu alanda yetkili bir avukatın ilgilenmesi gerekmektedir. Uyuşmazlıklar genellikle yargıya taşınmakta ve bu uyuşmazlıkların sona erdirilmesi için hukuki destek gerekmektedir. Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık, Bakırköy miras davası avukatı taleplerinde tecrübelerini kullanarak sonuç odaklı, titiz bir çalışma yürütmektedir. Miras hukuku, sizin hukuki bir hakkınızdır ve bu hakka sahip çıkmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bakırköy Miras Davası Avukatı

Miras davaları konusunda Yılmaz Hukuk ve Danışmanlık büromuz, size her türlü hukuki destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuzla en doğru kararları almanızı ve başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlamak için çaba gösteriyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Bakırköy Miras Hukuku Avukatları Kimlerdir ?

Bakırköy Miras Hukuku avukatları, İstanbul barosuna bağlı olarak çalışan ve özellikle yöneldiği alanlar Miras Hukuku davaları olan avukatlardır.

Bakırköy En iyi Miras Hukuku Avukatı Nasıl Bulunur ??

Bakırköy En iyi Miras Hukuku avukatı, mesleğinin ahlaki ve teknik tüm gerekliliklerini bilip uygulayan ve müvekkilinin hakkını son damlasına kadar gözeten avukattır.

Yılmaz Hukuk Danışmanlık

Yetenekli profesyonel ekibimizle etik, güvenilir ve çözüm odaklı hukuki danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Aile Hukuku

Ceza Hukuku

Tazminat Hukuku

Tüketici Hukuku

İş Hukuku

İdare ve Vergi Hukuku

Hızlı İletişim

Kartaltepe Mahallesi Limonçiçeği Sok. No:21(Karagöz Apt.) D:9, 34145 Bakırköy/İstanbul

bilgi@yimazdemirtas.av.tr

0212 571 59 61